Akademia
United

UNITED
FIGHT
CLUB

Wspólnie tworzymy coś wielkiego

Nasz Cel

Sekcja United Fight Club rozpoczęła swoja działalność we wrześniu 2019 r.
Projekt o nazwie „United Fight Club” powstał w związku z dużym zainteresowaniem dzieci tą formą aktywności. Początkowo zajęcia były przeznaczone dla piłkarzy trenujących w Akademii Piłkarskiej United jednak w związku z dużą liczbą dzieci chcących trenować sztuki walki postanowiliśmy wyodrębnić te zajęcia i tak powstała nowa sekcja Akademii o nazwie „United Fight Club”.
Nasza wizją było stworzenie klubu w którym każdy będzie czuł się jak w domu. Dobra atmosfera to jest to co cechuje nasz klub. Równie ważne jak atmosfera jest dla nas rozwój sportowy naszych podopiecznych, którzy każdego dnia poprzez treningi podnoszą swoje umiejętności.
Trener Mariusz Konsek poprzez swoje zaangażowanie, doświadczenie i umiejętności szkoleniowe powoduje że nasi zawodnicy odnoszą coraz większe sukcesy podczas turniejów.
Naszym hasłem przewodnim jest „Wspólnie tworzymy coś wielkiego”. Wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną zarówno trenerzy, zawodnicy jak i rodzice bo tylko w taki sposób możemy osiągnąć coś Wielkiego.

316431612_1195361657731042_6003193595128013666_n

Sztab szkoleniowy

Mariusz Konsek – licencjonowany trener Bushi Rybnik i United Fight Club.
5 Dan Jiu Jitsu

3 Dan Shaolin Kempo

1 DAN Kung Fu Wu Shu zrobiony w SHAOLIN TEMPLE w Chinach 2012

Uczestnik ponad 100 pokazów

Medalista zawodów krajowych i międzynarodowych

Treningi zaczął w 1995 roku od KARATE Kyokushin Rydułtowy. Następnie zaczął reprezentować barwy Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki w Wodzisławiu Śląskim pod okiem mistrza szkoły Romana Kruły 8 Dan. W 2000 przeniósł się do Rybnika gdzie jego mistrzem był Jan Jasiewicz Soke 10 Dan. W 2011 roku współzałożył i został jednym z trenerów BUSHI RYBNIK.

Odpowiedzialny za szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych. Posiada licencje sędziowskie IBF, MFR, IMAF, PFB, PZKB oraz licencję zawodniczą IBJJF. 

Mieszane Sztuki Walki

Grupa UFC – United Fight Club prowadzi wszechstronne zajęcia z elementami: karate, ju jitsu, samoobrony oraz gimnastyki. Nasi zawodnicy są przygotowywani do pierwszych i kolejnych egzaminów na pasy zgodnie z poziomem zaawansowania. Liczne sukcesu i rozwój dzieci utwierdzają nas w przekonaniu, że idziemy we właściwym kierunku.

Dlaczego warto trenować mieszane sztuki walki?

Kształtują

ciało i charakter

Uczą

dyscypliny i szacunku

Pomagają

w leczeniu wad postawy

Gdzie trenujemy?

Zapisz się już dziś

Pszów

SP4 ul. Niepodległości 99

Harmonogram

1 grupa 2 grupa
Środa
16:00
17:00
Piątek
16:00
17:00

Pytania?

Skontaktuj się z nami lub zapisz się korzystając z formularza