Akademia
United

Trenerzy
AP United

Paweł Styrnol

Trener z licencją UEFA A. Uczestnik stażów sportowych w klubach: Legia Warszawa i Ruch Chorzów. Uczestnik licznych konferencji trenerskich z przedstawicielami takich klubów jak: AC Milan, Dinamo Zagrzeb, Slavia Praga; reprezentacji młodzieżowych: Hiszpanii, Włoch, Niemiec. Organizator i współorganizator konferencji trenerskich, dotyczących świadomości rodziców, rozwoju dzieci, psychologii małego sportowca. Magister zarządzania organizacjami sportowymi.

Z przymrużeniem oka: Zawodowy kibic Manchesteru United często wracający wspomnieniami do „romantycznej” piłki. Mol książkowy oraz maniak statystyk i analiz. O piłce mógłby dyskutować 8 dni w tygodniu.

Cel sportowy: Postrzegam piłkę jako niesamowicie pozytywny środek wychowawczy dzieci i młodych ludzi. Zasada treningu: maksymalna intensywność przy maksymalnym zaangażowaniu moim i zawodników. Poprzez podejście do zajęć chciałbym doczekać się w przyszłości następującej sytuacji: Mój wychowanek, nie ważne czy zrobił „karierę” piłkarza czy realizuje się w innych zajęciach spotyka mnie na ulicy z uśmiechem na twarzy i szczerze wspomina nasze wspólne treningi.

Jacek Bugla

Trener z licencją UEFA B. Uczestnik stażów sportowych w klubach: Legia Warszawa i Ruch Chorzów. Uczestnik licznych konferencji trenerskich z przedstawicielami takich klubów jak: AC Milan, Dinamo Zagrzeb, Slavia Praga; reprezentacji młodzieżowych: Hiszpanii, Włoch, Niemiec. Organizator i współorganizator konferencji trenerskich, dotyczących świadomości rodziców, rozwoju dzieci, psychologii małego sportowca. Magister zarządzania organizacjami sportowymi.

Z przymrużeniem oka: Przeszedł do historii jako najmłodsza osoba, która została uhonorowana nagrodą za swoją działalność w klubie piłkarskim. Jacka nie da się nie lubić, co zawsze potwierdzają nasi mali zawodnicy. Jak nikt potrafi połączyć pracę zawodową z pracą trenera i rodzica.

Cel sportowy: W piłce wiele się zmienia bardzo dynamicznie, dlatego ja też jako trener zawsze wyznaczam sobie cele. Jeśli chcesz być liderem to nie możesz stać w miejscu. Jeśli stoisz w miejscu to tak naprawdę cofasz się. Dlatego nasza Akademia, a ja wraz z z nią, wyznaczamy sobie taki kierunek rozwoju aby ciągle, nawet czasem malutkimi krokami, iść do przodu.

Mateusz Moneta

Trener z licencją UEFA C. Ukończył PWSZ w Raciborzu na kierunku Nauczyciela Wychowania Fizycznego z Gimnastyką Korekcyjną. Uczestnik licznych konferencji trenerskich krajowych i zagranicznych. Posiada doświadczenie zawodnicze i trenerskie, które umożliwia i ułatwia pozytywne kontakty sportowe i organizacyjne. Bardzo lubi pracę z dziećmi w każdym wieku, co daje mu wiele satysfakcji i radości z każdego treningu.

Z przymrużeniem oka: Matty Cash – imię i nazwisko zobowiązuje naszego Mateusza do odpowiedniej jakości. Wychowany w rodzinie piłkarskiej, która wciągnęła go w sportowy świat. Szczęśliwy ojciec 2 letniej Poli, która ogląda mecze z tatą i oczywiście kibicuje Manchesterowi United.

Cel sportowy: Pika nożna to nie tylko sport zawodowy ale przede wszystkim sport dziecięcy. Chciałbym w sporcie dzieci realizować się jako trener, rozwijać swój oddział piłkarzy oraz sięgać po nasze marzenia. Nie ma dla mnie większej wartości niż dzieci uśmiechnięte po treningu z radością czekające na kolejne zajęcia.

Zbigniew Grasman

Trener aktualnie będący na kursie UEFA C. Najbardziej „bogata” kariera zawodnicza w naszym sztabie szkoleniowym. Reprezentant takich klubów jak: Ruch Chorzów, Zagłębie Sosnowiec, Odra Wodzisław. Karierę zaczynał w bardzo młodym wieku w Górniku Pszów. Swoją wiedzę i praktyczne doświadczenie sportowe na wysokim poziomie przekazuje młodym adeptom piłki nożnej.

Z przymrużeniem oka: Zbyszek, lat 28, dumny mieszkaniec Pszowa (zgodnie z życzeniem podajemy te dane). Pasjonat sportu, motoryzacji, dobrego kina. Silny punkt w corocznych meczach międzynarodowych: Trenerzy vs Rodzice. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki utalentowanych chłopaków: Filipa i Jakuba – zapamiętajcie te imiona, liczymy na nich w przyszłości debiutując w naszej reprezentacji.

Cel sportowy: Moim najważniejszym celem sportowym jest bycie przykładem i wzorem dla małych zawodników. Poprzez ciągły rozwój siebie jako trenera chciałbym: maksymalnie rozwijać moich zawodników, pozwolić im doświadczać i odkrywać rozwiązania treningowe, ukazywać im radość z treningu oraz umożliwić spełnianie własnych marzeń świata dziecięcego.

Kamil Kaczorowski

Trener z licencją UEFA C od 2021. Student wychowania fizycznego na Politechnice Opolskiej. Plany na najbliższą przyszłość wiąże z pracą nauczyciela wychowania fizycznego oraz kształcenie się w roli trenera. Krok po kroku dąży do doskonalenia swoich umiejętności.

Z przymrużeniem oka: Kamil jako najmłodszy (jeszcze) nasz trener łączy studia, pracę trenera i aktywną grę w klubie. Chętny do pomocy, spokojny, uśmiechnięty z odpowiednią i rozważną dawką humoru. Niezaprzeczalnym faktem jest bardzo pozytywne relacje Kamila z małymi zawodnikami, co owocuje skakaniem na szyję i plecy naszego trenera przez uśmiechnięte dzieci.

Cel sportowy: Aktualnie moim celem sportowym jest to, aby moi zawodnicy poprzez treningi które tworzę, stale podwyższali swój poziom sportowy. Ważne dla mnie również jest to, żeby zawodnicy nie tracili przyjemności z treningów w których uczestniczą i aby w przyszłości ciągle uczestniczyli w kulturze fizycznej. Moim stylem trenowania jest tworzenie dużej ilości gier oraz zabaw, w których zawodnicy mogą podnosić swoje umiejętności piłkarskie.

Sebastian Świst

Trener aktualnie będący na kursie UEFA C. Uczestnik wielu konferencji trenerskich. W Akademii rozpoczął przygodę trenera realizując swoje pasje w metodycznej pracy z dziećmi. Magister filologii włoskiej z elementami hiszpańskiego.

Z przymrużeniem oka: Gdyby Sebastian urodził się we Włoszech to on teraz byłby gwiazdą reprezentacji, a nie jakiś Verratii czy Barella. Jak sam twierdzi jest niespełniony produktem polskiej myśli szkoleniowej. Fan języków obcych oraz podróży, na co dzień pracujący w zagranicznej korporacji. Zawsze pomocny, zaangażowany, szczególnie w sprawach nowych technologii.

Cel sportowy: Uwielbiam pracować z najmłodszymi, budując właściwe nawyki ruchowe ale też mentalne: Chciałbym stworzyć naszym młodym zawodnikom takie środowisko, w którym nie boją się popełniać błędów, a za tym pójdzie ich mniejsza ilość. Na treningach stawiam na rozwój umiejętności indywidualnych oraz gry 1 vs 1, widząc jak wiele niewykorzystanego potencjału się marnuje poprzez hamowanie dziecięcej kreatywności.

Nasi partnerzy

Pytania?

Skontaktuj się z nami lub zapisz się korzystając z formularza